Sex randki

Zdjęcia w terenie

Zdjęcia w terenie

Każdy uwielbia naturę, a co może być bardziej naturalnego od nagiej kobiety na łące?

Zdjęcia w terenie cieszą się sporym zainteresowaniem, można na nich zarobić albo mieć ciekawą pamiątkę, to zależy jaki kontekst będą miały zdjęcia. Gołym okiem widać różnicę między aktami, które przedstawiają piękno nagiego ciała, a erotycznymi sesjami które mają na celu pobudzić naszą wyobraźnie. Nikt nie powiedział że nie można robić dwóch rzeczy naraz! Może to być twój sposób na życie, modelki pozujące do aktów cieszą się szacunkiem oraz wysoką ceną. Możesz zacząć od zdjęć amatorskich albo zatrudnić fotografa- nie jest to drogie a sprawi że nasze prace będą wyglądały o wiele bardziej profesjonalnie. Nie bój się od razu przy publikacji opisywać że jesteś modelką, od samego początku trzeba kreować swoją markę- inaczej nikt nie potraktuje nas poważnie i nie zaproponuje współpracy. Wiele dziewczyn zaczynało od zwykłych zdjęć na portalu erotycznym, a teraz zajmują się promowaniem bielizny, kosmetyków czy po prostu biorą udział w sesjach rozbieranych za pieniądze.

Sex randki sex kamery seks kamerki

Czy chciałabyś być związana i poniżana?

Czy chciałabyś być związana i poniżana?

Myślę że każdy facet marzy o tym, by usłyszeć od kobiety ,, zwiąż mnie i zrób ze mną co chcesz”

z zasady mężczyżni wolą być dominujący, tak już nas natura stworzyła.

Niestety po przeciwnej stronie stoją nieśmiałe kobiety, którym wydaje się że powinny zgrywać nieśmiałe, niedostępne i grzeczne. Niestety rzadkością są panie które potrafią uzewnętrznić swoje pragnienia seksualne. Zachęcam- myślę że śmiało mogę w mieniu całego męskiego grona, by każda kobieta nauczyła się wyrażać swoje potrzeby, nawet te najbardziej zbereźne- nie wypada facetowi ciągnąć kobietę za język by dowiedzieć się co ją podnieca. W internecie, gdzie można schować twarz za ekranem komputera, kobiety potrafią się nieco bardziej otworzyć i wiele z nich zgodnie stwierdza że lubią takie zabawy jak krępowanie, poniżanie a nawet seks analny i finisz na twarz oraz wiele innych. Nieśmiałość jest seksowna, jednak gdy gasną światła warto obnażyć nie tylko swoje ciało, ale też myśli- to facetów podnieca najbardziej

Sex randki sex kamery seks kamerki

Czy lubicie BDSM?

Czy lubicie BDSM?

Dla tych którzy nie mają pojęcia czym jest skrót BDSM, śpieszę z wyjaśnieniami- jest to skrócona wersja BDDSSM czyli akronim od słow ang. Bondage Discipline Domination Submission Sadism Masochism. Jak można się domyśleć, nie są to rurki z kremem. Ta dyscyplina sportu to nie byle co i ma w sobie wiele zasad oraz zwyczajów, dlatego nie każdy się w tym odnajdzie od samego początku. Historia BDSM sięga czasów starożytnej Sparty, gdzie rytuałem było biczowanie kobiet i podejmowanie aktów seksualnych. Ciekawym momentem był XVII w. Gdzie we Francji spopularyzowano domy publiczne, wtedy od nazwisk dwóch markizów niejakiego De Sade i Masocha powstały określenia Sadyzm i Masochizm. Praktyki na sesjach BDSM ogranicza tylko wyobraźnia, dlatego ważnym elementem jest określenie hasła które kończy całą zabawę gdy sprawa potoczy się zbyt daleko, zdobywanie umiejętności to proces, dlatego jeśli dopiero zaczynacie, zalecam stopniowe wprowadzanie krępowania oraz bicia, tak by nikomu nie stała się krzywda.

Sex randki sex kamery seks kamerki