zgubiłam telefon z seks zdjęciami

zgubiłam telefon z seks zdjęciami 

 

No to mamy klops. Proponuje zrobić wszystko by odnaleźć telefon, nie tylko ze względu na zdjęcia, ale też wartość materialną- wystaw ogłoszenia, napisz do znajomych, przejdź trzy razy trasę na której mogłaś zgubić telefon.

Jeśli miałaś telefon zabezpieczony hasłem to nie powinno się nic stać, ktoś kto go znajdzie raczej będzie musiał sformatować telefon do stanu fabrycznego i nic na nim nie zostanie. Jednak jeśli hasła nie było to możesz mieć problem, lepiej się módl żeby ten ktoś zachował te treści dla siebie.

Jeśli straciłaś wiarę w odnalezienie telefonu, albo prywatność jest więcej warta niż ten telefon- proponuje skontaktować się z operatorem bądź producentem aby zdezaktywowali telefon po kodzie IMEI.

Pamiętaj że w ten sposób uceglawiasz swój sprzęt, czyli nieodwracalnie przestaje działać. Jednak niektóre telefony nie mają takiej funkcji, wtedy musisz się pogodzić z tym faktem i mieć nadzieje że nie pojawią się nigdzie w sieci. Dlatego na przyszłość uważaj, pamiętaj by zablokować telefon albo trzymać zdjęcia w chmurze

Kategoria: