prezerwatywy czy globulki, co jest bezpieczniejsze?

prezerwatywy czy globulki, co jest bezpieczniejsze?

Jaki sposób antykoncepcji jest bezpieczniejszy- to odwieczny dylemat wielu par.

Jak jest naprawdę? Czy prezerwatywy chronią nas w stu procentach? I czy istnieje jedyne słuszne rozwiązanie? Postaram się wyjaśnić. Zacznijmy od prezerwatyw, czyli lateksowa nakładka na penisa- jedno z najstarszych rozwiązań, niestety ma wiele wad. Wielu facetów skarży się na ograniczenie doznań podczas używania prezerwatyw, dodatkowo często zdarza się ze są one źle założone przez co ulegają uszkodzeniu podczas wytrysku. Na ulotce również można przeczytać że sposób ten nie jest w stu procentach bezpieczny. Zabezpieczenie doraźne dla kobiet, to globulki, czyli tabletki dopochwowe które po rozpuszczeniu w środku wydzielają płyn plemnikobójczy, są one tanie i sprzedawane bez recepty, należy zaaplikować jedną 15minut przed stosunkiem, niestety zdarza się że płyn wycieka z pochwy, dlatego warto użyć wkładki higienicznej. Aby móc stwierdzić jaka metoda jest skuteczniejsza, można wspomóc się skalą Pearla, która określa skuteczność metod antykoncepcji- czym niższa punktacja tym skuteczniejszy sposób. Stosunek bez zabezpieczenia ma wynik 85pkt, globulki to aż 30pkt a prezerwatywa 13pkt. Dla porównania, spirala posiada 0.8pkt a tabletka dzień po 1pkt. Różnice widać gołym okiem.

Ile można zarobić na kamerkach?

Ile można zarobić na kamerkach?

Najbardziej interesującą kwestią jest sprawa finansów, czy to przynosi jakiekolwiek korzyści materialne? Czy na seks pokazach można zarobić i jeśli tak, to ile?

Warto się zastanowić w pierwszej kolejności czy ktokolwiek chciałby pokazywać się nago przed kamerą- za darmo? myślę że nie. Dlatego wniosek nasuwa się sam, na kamerkach można zarobić, pytanie tylko ile. Tutaj jest wiele kwestii zmiennych które trzeba brać pod uwagę aby wysunąć taką kalkulacje. Zarabianie na kamerach opiera się na żetonach- widz kupuje żetony wykonując przelew, po czym przekazuje je osobie prowadzącej pokaz, często jeden żeton kosztuje 2zł, w ten sposób portal zarabia połowę. Oczywiście zasady mogą się różnić w zależności od portalu.

Następna sprawa to oglądalność i hojność widowni, czasami trafi się naprawdę dobry pokaz gdzie żetony same się sypią, a czasami przez dwie godziny nic. Na pewno dobry pokaz obroni się nawet w ciężkich momentach! Z obserwacji można wywnioskować, że w godzinę można zarobić +/-500zł

Czy lubicie seks kamery?

Czy lubicie seks kamery? 

Popularność pokazywania swojego życia erotycznego na internetowych streamingach z kamer wbudowanych w klapę laptopa jest już tak znane i popularne, że można określić jakieś normy oraz wyrazić swoją opinie na ten temat.

Zabawa na seks kamerce

Zabawa na seks kamerce

Kiedyś seks był czymś intymnym, prywatnym. Czymś co robi się w ubraniu i przy zgaszonym świetle- na szczęście żyjemy w zupełnie nowych lepszych czasach, co chwila przesuwamy granice a sklepy z zabawkami erotycznymi możemy spotkać przy głównych ulicach w centrum. Internet i portale social medialne sprawiły że mamy coraz większą ochotę by ktoś obserwował nasze życie, nie inaczej się ma sprawa w sytuacji seksu i zabaw, każdy ma ochotę zabawić się sam ze sobą od czasu do czasu- kobiety uwielbiają zabawki i nie szczędzą sobie by pokazać ludziom jak się ich używa, seks kamerki pękają w szwach, od koloru do wyboru i to dosłownie. Duże, małe, kolorowe, czarne, wibrujące- albo zupełny klasyk butelka od wina. Wyobraźnia działa, a widownia dopinguje by iść krok dalej, a to uzależnia. Największą popularnością cieszą się duety, damsko męskie, albo dwie dziewczyny zabawiające się ze sobą nawzajem- takie interakcje nie przejdą bez echa w internecie, warto spróbować choć raz.

Zarabianie na seks kamerach

Zarabianie na seks kamerach 

Ludzie potrafią z wszystkiego zrobić biznes, a przecież idealna praca to taka dla której nie trzeba wychodzić z domu- a jeszcze lepiej gdy nie trzeba ciężko pracować i można dobrze na tym zarobić. Wystarczy ci dostęp do internetu, przyzwoita kamera- a umówmy się,