seks rozmowy przez telefon

seks rozmowy przez telefon

każdy pamięta reklamy seks telefonów w telewizji o północy, gdzie minuta rozmowy kosztowała pięć złotych. Nie wiem czy ten rozbój w biały dzień nadal funkcjonuje, miejmy nadzieje że nie. Seks telefony są bardzo popularne, chociaż coraz częściej zastępowane przez wideo rozmowy.

Jednak co trzeba im oddać, bardzo mocno działają na wyobraźnie. Bardzo dużą popularnością cieszą się wśród par które nie zawsze mają możliwość przebywania w swoim towarzystwie. W przeciwieństwie do filmików oraz zdjęć, są o wiele bardziej bezpieczne i raczej nie musimy się martwić że ktoś nam je wykradnie, jeśli jeszcze nie próbowaliście to zachęcam do spróbowania- na pewno przypadnie wam do gustu ten staromodny sposób na zabawianie się ze sobą. Możesz opisać co właśnie masz na sobie, gdzie się dotykasz- z najdrobniejszymi szczegółami.. Jest to bardzo podniecające gdy słyszysz tylko głos swojego partnera i wyobrażasz sobie to o czym ci opowiada, takie rzeczy sprawiają że rzucicie się na siebie od razu gdy będziecie mogli się zobaczyć

Sex randki sex kamery seks kamerki

Problem z wytryskiem

Problem z wytryskiem

Czasami zdarza się że facet ma orgazm, ale bez wytrysku. Jest to niepokojący znak, dlatego warto zasięgnąć rady u specjalisty w celu zbadania czy przyczyną nie jest jakaś choroba związana z jądrami bądź nasieniowodem. Są też przypadki że nie mamy wytrysku, ponieważ uprawialiśmy w ciągu dnia zbyt dużo seksu, albo masturbowaliśmy się. Ilość spermy nie jest nieskończona i potrzeba czasu na jej zregenerowanie, dlatego nie jest to nic dziwnego i niebezpiecznego, jeśli ma to miejsce zbyt często proponuje odpocząć trochę. Przyjemność kobiecie można sprawić nie tylko penisem, a zbyt duża ilość stosunków seksualnych może doprowadzić do uzależnienia. Nie wierz reklamom które widzisz w internecie bądź telewizji, suplementy nie działają ani na wytrysk ani na powiększenie penisa, to tylko pieniądze wyrzucone w błoto. Pamiętaj żeby być dobrze nawodnionym, w skład spermy wchodzi głównie woda, jeśli jesteś zbyt odwodniony co zdarza się często, sperma będzie bardzo gęsta i nawet nie zauważysz wytrysku.

Sex randki sex kamery seks kamerki

seks w plenerze

seks w plenerze

Świat dzieli się na dwie grupy, tych którzy chcieliby spróbować seksu na łonie natury, oraz tych na których sypialnia to jedyne słuszne miejsce. Nie warto wnikać czyje przekonania są słuszne, wszak każdy ma swoje preferencje. Należy się jednak zastanowić nad tym jak zainicjować taki pierwszy wypad, musimy pamiętać że jest to karalne i lepiej żeby nikt nas nie przyłapał. Warto też wziąć pod uwagę okoliczności, każdy kto próbował seksu na plaży, wie że później piasek znajduje się wszędzie. Jeśli planujesz tego typu miejsce, przygotuj jakiś koc, jeśli liczysz na spontaniczną akcje to lepiej dla was będzie zapoznać się z pozycjami na stojąco, jest to najlepsza opcja z kilku prostych przyczyn, po pierwsze nie pobrudzimy się w runie leśnym albo wspomnianym piachu, nie skaleczymy się ostrymi materiałami które mogą się tam znajdować, łatwiej będzie obserwować czy ktoś się nie zbliża. Ostatecznie sam wybierz najlepszy dla was sposób, a jeśli jesteś z grona które woli zostać w sypialni- zachęcam do spróbowania chociaż raz, seksu w plenerze. Przecież wszystkiego w życiu trzeba spróbować!

 

Sex randki sex kamery seks kamerki

Uwielbiam pokazywać się nago publicznie, czy to normalne ?

Uwielbiam pokazywać się nago publicznie, czy to normalne ?

Może nie brzmi to groźnie, w rzeczywistości również takie nie jest. Niestety jeśli czujesz niezahamowany popęd do pokazywania się nago publicznie, musisz mieć świadomość że być może cierpisz na Ekshibicjonizm czyli zaburzenie psychiczne które polega właśnie na pokazywaniu swoich narządów płciowych innym, obcym ludziom wtedy kiedy się tego nie spodziewają, tak by ich zaszokować a nawet wystraszyć. Niestety medycyna nie odkryła jednoznacznych przyczyn pojawiania się tego zaburzenia, głównie spotyka się je u mężczyzn.

Obnażanie się w naszym kraju jest wykroczeniem i możemy zostać zatrzymani za to, a nawet zostać pozbawieni wolności na krótki okres. Na całe szczęście takie wybryki są bezcielesne i nie mają na celu zrobienia komuś krzywdy. Jednak należy pamietać że nie każdy ma ochotę niespodziewanie zobaczyć cię nago. Warto zasięgnąć rady specjalisty jak możemy walczyć z chęcią rozbierania się przy innych, najlepiej porozmawiać z psychiatrą bądź psychologiem.

Sex randki sex kamery seks kamerki