Pierwsza randka

Pierwsza randka

Czasami życie tak się nam ułoży że postanawiamy umawiać się z kimś potajemnie, jest wiele przyczyn- albo jesteśmy innej orientacji seksualnej i nie chcemy by nasi znajomi się o tym dowiedzieli, albo jesteśmy w związku i chcemy spróbować z kimś innym, myślę że każdy znajdzie jakiś powód. Szkopuł w tym, jak to zrobić by się nie wydało. Jest kilka sprawdzonych metod, najlepszą będzie być szczerym z nowo poznaną osobą, wtedy będziemy mieli sojusznika w małym sekrecie i nie musimy się martwić że nas zdemaskuje, często zdarza się że obie strony są z kimś związane i spotykanie się w swoich domach jest ryzykowne, bo czasami ktoś wraca wcześnie z pracy, albo sąsiedzi nas zauważą. Jeśli umawiamy się tylko na seks, najprościej jest wynająć hotel, są nawet motele na godziny więc koszty są mniejsze. Jednak gdy zależy nam by spędzać z kimś czas, pamiętaj by nie wybierać miejsc w których możemy spotkać kogoś znajomego- później ciężko będzie nam się wygrzebać z tego. Jednak zawsze pamiętaj by traktować innych tak jak sami byśmy chcieli być traktowani, nie warto ranić drugiej osoby zdradą która trwa długo. Musisz wybrać.

Kategoria:

Ile można zarobić na kamerkach?

Ile można zarobić na kamerkach?

Najbardziej interesującą kwestią jest sprawa finansów, czy to przynosi jakiekolwiek korzyści materialne? Czy na seks pokazach można zarobić i jeśli tak, to ile?

Warto się zastanowić w pierwszej kolejności czy ktokolwiek chciałby pokazywać się nago przed kamerą- za darmo? myślę że nie. Dlatego wniosek nasuwa się sam, na kamerkach można zarobić, pytanie tylko ile. Tutaj jest wiele kwestii zmiennych które trzeba brać pod uwagę aby wysunąć taką kalkulacje. Zarabianie na kamerach opiera się na żetonach- widz kupuje żetony wykonując przelew, po czym przekazuje je osobie prowadzącej pokaz, często jeden żeton kosztuje 2zł, w ten sposób portal zarabia połowę. Oczywiście zasady mogą się różnić w zależności od portalu.

Następna sprawa to oglądalność i hojność widowni, czasami trafi się naprawdę dobry pokaz gdzie żetony same się sypią, a czasami przez dwie godziny nic. Na pewno dobry pokaz obroni się nawet w ciężkich momentach! Z obserwacji można wywnioskować, że w godzinę można zarobić +/-500zł

Czy lubicie seks kamery?

Czy lubicie seks kamery? 

Popularność pokazywania swojego życia erotycznego na internetowych streamingach z kamer wbudowanych w klapę laptopa jest już tak znane i popularne, że można określić jakieś normy oraz wyrazić swoją opinie na ten temat.

Zabawa na seks kamerce

Zabawa na seks kamerce

Kiedyś seks był czymś intymnym, prywatnym. Czymś co robi się w ubraniu i przy zgaszonym świetle- na szczęście żyjemy w zupełnie nowych lepszych czasach, co chwila przesuwamy granice a sklepy z zabawkami erotycznymi możemy spotkać przy głównych ulicach w centrum. Internet i portale social medialne sprawiły że mamy coraz większą ochotę by ktoś obserwował nasze życie, nie inaczej się ma sprawa w sytuacji seksu i zabaw, każdy ma ochotę zabawić się sam ze sobą od czasu do czasu- kobiety uwielbiają zabawki i nie szczędzą sobie by pokazać ludziom jak się ich używa, seks kamerki pękają w szwach, od koloru do wyboru i to dosłownie. Duże, małe, kolorowe, czarne, wibrujące- albo zupełny klasyk butelka od wina. Wyobraźnia działa, a widownia dopinguje by iść krok dalej, a to uzależnia. Największą popularnością cieszą się duety, damsko męskie, albo dwie dziewczyny zabawiające się ze sobą nawzajem- takie interakcje nie przejdą bez echa w internecie, warto spróbować choć raz.

Zarabianie na seks kamerach

Zarabianie na seks kamerach 

Ludzie potrafią z wszystkiego zrobić biznes, a przecież idealna praca to taka dla której nie trzeba wychodzić z domu- a jeszcze lepiej gdy nie trzeba ciężko pracować i można dobrze na tym zarobić. Wystarczy ci dostęp do internetu, przyzwoita kamera- a umówmy się,