Mój pierwszy raz i strach związany z nim

Mój pierwszy raz i strach związany z nim

Statystycznie, najwięcej osób swoje pierwsze kontakty seksualne inicjowała w wieku około 15lat. Pamiętam jak dziś, myślałem wtedy że jestem już dorosły, najmądrzejszy i cały świat przede mną- pewnie każdy z nas tak myślał, że wszystko co złe nie dotyczy nas a my jesteśmy niezniszczalni.

Chłopcy w tym wieku w głowie mają nie wiele, głównie są to imprezy, gry komputerowe i seks.

Pewnie dzieje się tak za sprawą buzujących hormonów, dlatego obsesyjnie szukaliśmy dziewczyny która będzie chętna zrobić to z nami. Niestety cała wiedza na temat seksu brała się z opowiadań kolegów i filmów pornograficznych, co nie jest dobrym połączeniem. Jako chłopak nie martwiłem się zbytnio, na szczęście wiedziałem że trzeba użyć prezerwatywy, jednak moja dziewczyna była przerażona. Pierwszy seks nie skończył się orgazmem wnioskując po rozmowach z kolegami- wszyscy raczej zaczynali od tego typu gier wstępnych. Ewidentnie ten wiek nie jest odpowiednim by zacząć uprawiać zdrowy bezpieczny seks, mógłby być- gdyby rodzice albo szkoła angażowała się bardziej w nasze wychowanie seksualne, nie tylko mówiąc o tym skąd biorą się dzieci, tylko właśnie tłumacząc jak zachować się w takiej sytuacji

Kategoria:

Ile można zarobić na kamerkach?

Ile można zarobić na kamerkach?

Najbardziej interesującą kwestią jest sprawa finansów, czy to przynosi jakiekolwiek korzyści materialne? Czy na seks pokazach można zarobić i jeśli tak, to ile?

Warto się zastanowić w pierwszej kolejności czy ktokolwiek chciałby pokazywać się nago przed kamerą- za darmo? myślę że nie. Dlatego wniosek nasuwa się sam, na kamerkach można zarobić, pytanie tylko ile. Tutaj jest wiele kwestii zmiennych które trzeba brać pod uwagę aby wysunąć taką kalkulacje. Zarabianie na kamerach opiera się na żetonach- widz kupuje żetony wykonując przelew, po czym przekazuje je osobie prowadzącej pokaz, często jeden żeton kosztuje 2zł, w ten sposób portal zarabia połowę. Oczywiście zasady mogą się różnić w zależności od portalu.

Następna sprawa to oglądalność i hojność widowni, czasami trafi się naprawdę dobry pokaz gdzie żetony same się sypią, a czasami przez dwie godziny nic. Na pewno dobry pokaz obroni się nawet w ciężkich momentach! Z obserwacji można wywnioskować, że w godzinę można zarobić +/-500zł

Czy lubicie seks kamery?

Czy lubicie seks kamery? 

Popularność pokazywania swojego życia erotycznego na internetowych streamingach z kamer wbudowanych w klapę laptopa jest już tak znane i popularne, że można określić jakieś normy oraz wyrazić swoją opinie na ten temat.

Zabawa na seks kamerce

Zabawa na seks kamerce

Kiedyś seks był czymś intymnym, prywatnym. Czymś co robi się w ubraniu i przy zgaszonym świetle- na szczęście żyjemy w zupełnie nowych lepszych czasach, co chwila przesuwamy granice a sklepy z zabawkami erotycznymi możemy spotkać przy głównych ulicach w centrum. Internet i portale social medialne sprawiły że mamy coraz większą ochotę by ktoś obserwował nasze życie, nie inaczej się ma sprawa w sytuacji seksu i zabaw, każdy ma ochotę zabawić się sam ze sobą od czasu do czasu- kobiety uwielbiają zabawki i nie szczędzą sobie by pokazać ludziom jak się ich używa, seks kamerki pękają w szwach, od koloru do wyboru i to dosłownie. Duże, małe, kolorowe, czarne, wibrujące- albo zupełny klasyk butelka od wina. Wyobraźnia działa, a widownia dopinguje by iść krok dalej, a to uzależnia. Największą popularnością cieszą się duety, damsko męskie, albo dwie dziewczyny zabawiające się ze sobą nawzajem- takie interakcje nie przejdą bez echa w internecie, warto spróbować choć raz.

Zarabianie na seks kamerach

Zarabianie na seks kamerach 

Ludzie potrafią z wszystkiego zrobić biznes, a przecież idealna praca to taka dla której nie trzeba wychodzić z domu- a jeszcze lepiej gdy nie trzeba ciężko pracować i można dobrze na tym zarobić. Wystarczy ci dostęp do internetu, przyzwoita kamera- a umówmy się,