Koleżanka widziała nagie zdjęcia mojego faceta na telefonie

Koleżanka widziała nagie zdjęcia mojego faceta na telefonie

Nie ma co panikować, jeśli masz czym się pochwalić, to nie ma powodu do wstydu. Zwykłe fopa. Jednak warto ustalić z nią, żeby nikomu o tym nie mówiła. Każdy ma na swoim telefonie jakieś nagie zdjęcia, więc nie przesadzajmy jeśli ktokolwiek inny je zobaczy i nie udawajmy świętych. Sam widok nie narobi ci wiele krzywdy, o wiele gorzej jest jeśli przypadkiem wyślesz komuś owe zdjęcie. W internecie nic nie ginie, pamiętaj o tym. Dobrą zasadą jest aby takie zdjęcia trzymać w osobnym folderze, aby przypadkiem się nie wyświetliły gdzieś pomiędzy zdjęciami naszego psa którego chcemy pokazać. Warto też zabezpieczyć telefon hasłem, a w przypadku gdy ktoś inny ma używać naszego telefonu, takie treści trzymać w chmurze zabezpieczonej hasłem którego nikt nie zna- to nic trudnego zachować nasze prywatne rzeczy w tajemnicy, potrzeba tylko trochę dyscypliny więc nie martw się, ale ucz się na swoich oraz innych błędach. W ostatecznym rozrachunku, lepiej żeby to było nagie zdjęcie faceta, niż twoje z penisem w ustach.

Kategoria:

Ile można zarobić na kamerkach?

Ile można zarobić na kamerkach?

Najbardziej interesującą kwestią jest sprawa finansów, czy to przynosi jakiekolwiek korzyści materialne? Czy na seks pokazach można zarobić i jeśli tak, to ile?

Warto się zastanowić w pierwszej kolejności czy ktokolwiek chciałby pokazywać się nago przed kamerą- za darmo? myślę że nie. Dlatego wniosek nasuwa się sam, na kamerkach można zarobić, pytanie tylko ile. Tutaj jest wiele kwestii zmiennych które trzeba brać pod uwagę aby wysunąć taką kalkulacje. Zarabianie na kamerach opiera się na żetonach- widz kupuje żetony wykonując przelew, po czym przekazuje je osobie prowadzącej pokaz, często jeden żeton kosztuje 2zł, w ten sposób portal zarabia połowę. Oczywiście zasady mogą się różnić w zależności od portalu.

Następna sprawa to oglądalność i hojność widowni, czasami trafi się naprawdę dobry pokaz gdzie żetony same się sypią, a czasami przez dwie godziny nic. Na pewno dobry pokaz obroni się nawet w ciężkich momentach! Z obserwacji można wywnioskować, że w godzinę można zarobić +/-500zł

Czy lubicie seks kamery?

Czy lubicie seks kamery? 

Popularność pokazywania swojego życia erotycznego na internetowych streamingach z kamer wbudowanych w klapę laptopa jest już tak znane i popularne, że można określić jakieś normy oraz wyrazić swoją opinie na ten temat.

Zabawa na seks kamerce

Zabawa na seks kamerce

Kiedyś seks był czymś intymnym, prywatnym. Czymś co robi się w ubraniu i przy zgaszonym świetle- na szczęście żyjemy w zupełnie nowych lepszych czasach, co chwila przesuwamy granice a sklepy z zabawkami erotycznymi możemy spotkać przy głównych ulicach w centrum. Internet i portale social medialne sprawiły że mamy coraz większą ochotę by ktoś obserwował nasze życie, nie inaczej się ma sprawa w sytuacji seksu i zabaw, każdy ma ochotę zabawić się sam ze sobą od czasu do czasu- kobiety uwielbiają zabawki i nie szczędzą sobie by pokazać ludziom jak się ich używa, seks kamerki pękają w szwach, od koloru do wyboru i to dosłownie. Duże, małe, kolorowe, czarne, wibrujące- albo zupełny klasyk butelka od wina. Wyobraźnia działa, a widownia dopinguje by iść krok dalej, a to uzależnia. Największą popularnością cieszą się duety, damsko męskie, albo dwie dziewczyny zabawiające się ze sobą nawzajem- takie interakcje nie przejdą bez echa w internecie, warto spróbować choć raz.

Zarabianie na seks kamerach

Zarabianie na seks kamerach 

Ludzie potrafią z wszystkiego zrobić biznes, a przecież idealna praca to taka dla której nie trzeba wychodzić z domu- a jeszcze lepiej gdy nie trzeba ciężko pracować i można dobrze na tym zarobić. Wystarczy ci dostęp do internetu, przyzwoita kamera- a umówmy się,